Günlük

İstanBuL…

IMG_0478

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba,

Aslında nereden başlıyacağımı çok ta bilmiyorum. Yada bu blogta neler anlatacağımı.. Bazılarını yakından takip ettiğim bu bloglar dünyasına ben de katılmak istedim sadece. Alışmaya çalıştığım bu kalabalık şehirde yalnızlığımı paylaşmak istedim heralde sizlerle.

Doğup büyüdüğüm İzmir’imi bırakıp eşimin işi nedeniyle biz de bu büyük şehire gelince ; Ailem ve tüm sevdiklerim ile birlikte, şimdilik işimide bıraktım İzmir’de. Uzun yıllardır okul’du, iş’ti derken hep ordan oraya koşuşturmayla geçen bir hayattan sonra bu kadar boş vakit beni hayli yordu dolayısıyla 🙂 Çalışırken “ahh bir tatil olsada uyusam” sözlerim, daha ilk ay’dan “ahhh bir işim olsada çalışsam”a döndü bile.

Eh bu kadar boş vaktim olunca bir aralar başlayıp, sonradan işlerimin ve benim ihmalkarlığım arasında kaybolan bloguma geri döneyim bari bende dedim. İstanbul’u tanıma turlarım arasında yeni heves ettiğim fotoğraf denemelerim ile en yoğun zamanlarımda bile bana terapi gibi gelen yemek denemelerimle aranıza katılabilirim belki de….

2 Comments

 • DeSsTiNa / Hayatın Ta Kendisi Lokantası

  Biz kocaman insanlar olarak bile alışamadık henüz bu büyük şehire, çocukla nasıl olur düşünemiyorum henüz 🙂 İzmirin havası, suyu, herşeyi ayrı tabi bizim için ama doğduğun yer değil doyduğun yer deyip geldik bizde gelecekteki çocuklarımız için 🙂 İzmire çok çabuk alışıp seveceğinize eminim.
  Sevgiler 🙂

 • fisun

  Merhaba
  Siz Izmir’i birakip Istanbul’a gelmissiniz… Ben ise Istanbul’u birakip Izmir’e gitmek istiyorum, kismet olursa seneye olacak sanirim bu hayalim… Izmir cok medeni, cok yasanilasi bir sehir gibi geliyor bana, kizimin normal insanlar arasinda buyumesini istiyorum 🙂
  Istanbul’da guzel gunler dilegiyle, sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *