Bahar geldi, bahar ile birlikte bana da birşeyler yapma istediği, bir enerji, bir aksiyon hali geldi yine sevgili okuyucu :) İşlere konsantre olamıyorum, arka fonda sürekli bir şeyler düşünüyorum, ne yapsam ne etsem diye habire planlar kuruyorum. Ama yaptığım düşündüğüm şeylerin hepsi uzun vadeli olunca hızlıca hayata geçecek, sizlere de baharın enerjisini yaşatacak birşeyler planlayım dedim ve yepyeni bir etkinliğe start verdim. Tabii öncelikle itiraf etmeliyim ki bu kararda son zamanlarda hep Facebook’ta aktif olup hep Facebook kampanyaları yapmamın ve buraları biraz ihmal ediyor hissine kapılmamında payı büyük.

Belki biliyorsunuz bir süredir Facebook’ta Hayatın Ta Kendisi Lokantası sayfamın 10bine yaklaşması şerefine bir etkinlik yapıyorum. Duyuru metnini içeren şu fotoğrafı duvarında paylaşan 10 kişiye ister şeker hamurlu, isterse şeker hamursuz kurabiyelerimden dilediğini gönderiyorum. Bu etkinliğimin ilk şanslı okuyucusu geçen hafta belli oldu. İlk talihlim Dilek Bahar hanım, Dulce De Leche’li kurabiyeleri seçti ve kurabiyeler dün kendisine doğru yola çıktı. 10 bine ulaşana kadar belli aralıklarla şanslı okuyucularımı seçip bu kurabiye etkinliğine devam etmeyi planlıyorum. Siz de katılıp şansınızı denemek isterseniz, buradan sayfamı beğenip ardından şu fotoğrafı duvarınızda paylaşarak katılabilirsiniz.

DSC_0302 DSC_0312

Ama  bu tarz etkinlikleri hep Facebook’ta yapmak olmaz değil mi? Bir tanede sitemin daimi okuyucuları için birşey yapayım diyerek basit birşey düşündüm. Buradaki minik etkinliğimizde de 1 kişi, çok katılım olursa 3 kişi benden yine dilediği kurabiyeyi kazanacak. Peki nasıl katılacağız derseniz? çok basit! Bu postun altına sayfamla ilgili (neden takip ediyorsunuz?, ne kadar süredir takip ediyorsunuz? nasıl tanıştınız? en beğendiğiniz tarifim? yada daha çok ne tarz yazılar okumak istiyorsunuz? gibi) küçük yorumlar bırakarak sizde katılabilirsiniz.

Yorumlar biriktikten sonra 15 Nisan günü hepsini toparlayıp, random.org ile bir çekiliş yapacağım ve sonuçları açıklayacağım. Bahar keyfini çayınız ve kurabiylerini ile yaşayabilmeniz için hızlıca size seçtiğiniz kurabiyeleri ileteceğim. O zaman haydi bakalım yorum bırakmaya :)))

Ve kurabiyeleri kazanan talihli okuyucumuz RANA YILMAZ :)

 

Tags: , ,